طراحی سایت
يكشنبه 5 خرداد 1398.
تاریخ شمسی :
الأحد 22 رمضان 1440.
تاریخ قمری :
May 26 2019.
تاریخ میلادی :

شناسه خبر: 7562

مراسم افتتاحیه اولین گردهمایی ملی فعالان فضای مجازی بسیج با حضور سردار غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین آغاز شد.

به گزارش قابوس نامه به نقل از راه دانا؛ مراسم افتتاحیه اولین گردهمایی ملی فعالان فضای مجازی بسیج با حضور سردار غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین آغاز شد.

اولین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج را از طریق لایو اینستاگرام سردار غیب پرور به آدرس @gheibparvar_ir و همچنین @shamsa.ir مشاهده کنید. ٤ شبکه صدا و سیما و بیش از ١٥ خبرگزاری و شبکه اطلاع رسانی در حال پوشش این رویداد تخصصی هستند.

سردار غیب پرور: هدف اصلی از این تجمع 2 روزه اعلام موجودیت،شبکه سازی و رقابت است

سردار غیب پرور در مراسم افتتاحیه همایش اولین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج با حضور ۱۰۰ تیم سه نفره از ۳۲ استان اظهار داشت: امروز به فضل الهی آنچه که انتظار داشتیم به دست مجموعه جوانی در حال تحقق است.

 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: موضوع تولیدات دیجیتال موضوعی است که نباید از آن غفلت کرد اگر بسیج به این عرصه وارد نشود دیگران جای آن را می گیرند.
 
 
وی همچنین خاطر نشان کرد: فضای مجازی می تواند یک فرصت فوق العاده برای کشور باشد که شرط اولیه حضور به موقع و تهاجمی است.
 
 
سردار غیب پرور با بیان اینکه حرکت بسیج در عرصه فضای مجازی یک حرکت تهاجمی خواهد بود، گفت: این راهبرد ماست و در این عرصه که یک عرصه جدی است نباید دچار تفرق باشیم شبکه سازی و انسجام بخشی از اجزای لاینفک است.
 
 
وی عنوان کرد: در کنار وجود این لشکر سایبری و  لشکر کارآمد هرکس باید رسالت خود را بشناسد و بداند در چه عرصه مهمی قرار گرفته چرا که دشمن با یک ساز و کار کامل وارد این عرصه شده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه تصریح کرد: جنگ رسانه ای را باز باور کنیم که در بسیاری از تحولات دنیا این فضای مجازی است که جریان سازی می کند مثلا ترامپ پیروزی خود را مدیون جریان مجازی می داند و نه جریان نشریه ای.

سردار غیب پرور با بیان اینکه هدف اصلی از این تجمع دو روزه یک اعلام موجودیت یک شبکه سازی و یک رقابت است، عنوان کرد:  که در ادامه در سه بخش محورهای مسابقه اعلام می شود و ما تک موضوعی کار نخواهیم کرد که با تولیدات بیشتری مواجه شده و هم دست شرکت کنندگان باز است.

سردار غیب پرور رقابت را در سه محور انیمیشن، بازی و تولید نرم افزار اعلام کرده و گفت: در بخش انیمیشن روی دو نکته در قالب یک عنوان تاکید می شود و آن هم جوانان و افول قدرت آمریکاست، باید بدانیم که افول آمریکا قطعی است و از همین جهت موضوع انیمیشن "نقش جوانان مومن انقلابی پای کار در افول ایالات آمریکا" موضوع این بخش اعلام می شود.

وی افزود: در بخش بازی هم باز به نقش جوانان تاکید داشته و موضوع تولید محتوا در این بخش "جوان و مقاومت" اعلام‌می شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در بخش نرم افزار هم باید تولیدات اثربخش تولید شود که بر اساس شعار سال و تاکید رهبری بر موضوع حمایت از کالاهای ایرانی موضوع این بخش هم اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی در نظر گرفته شده است.

سردار غیب پرور تصریح کرد: باید در نظر داشت حضور جوانان مومن در عرصه فضای مجازی و اهمیت آن کمتر از حضور جوانان در دفاع مقدس نیست و دستاوردهای حضور موثر در این عرصه می تواند به پیروزی های بزرگی منجر شود.

این رقابت ها با حضور 96 تیم از 32 استان در حال پیگیری است که برخی از استان ها با تیم‌های بیشتری در این رقابت حاضر شده اند. در همین راستا در ساعات اولیه تیم ها مشغول اراده طرح های خود و چکش کاری آنها هستند.

شرکت 3 تیم تخصصی تولیدات دیجیتال استان همدان در نخستین رویداد فضای مجازی بسیج

مینو جعفری، سرپرست تیم اعزامی استان همدان به نخستین رویداد تولیدات دیجیتال فضای مجازی بسیج در گفتگو با خبرنگار نافع اظهار کرد: صبح امروز همزمان با صدور فرمان سردار غیب پرور رییس سازمان بسیج مستضفعین نخستین رویداد فضای مجازی کشور با رمز یا امام حسن مجتبی (ع) آغاز به کار کرد.

وی با اشاره به سخنان رییس سازمان بسیج مستضعفین در ابتدای رویداد افزود: سردار غیب پرور در سخنرانی ابتدای مراسم هدف اصلی از برگزاری این رویداد را یک رزمایش و عملیات برای سنجش عملکرد بسیج دانست که به طور حتم بسیج در همه عرصه ها پیروز است.

سرپرست تیم اعزامی استان همدان به نخستین رویداد تولیدات دیجیتال فضای مجازی بسیج به تشریح تیم های اعزامی استان همدان پرداخت و گفت:تیم های استان همدان در سه تیم سه نفر که شامل انیمیشن, طراحی بازی و نرم افزار می باشد در این رقابت حضور دارند.

شرکت ۲تیم تخصصی تولیدات دیجیتال استان چهارمحال وبختیاری
 
در همین راستا سرپرست تیم شرکت کننده از استان چهارمحال و بختیاری هم گفت: 2 تیم تخصصی تولیدات دیجیتال استان چهارمحال وبختیاری در نخستین رویداد فضای مجازی بسیج شرکت کردند.
دراین دوره از رقابت ها دو تیم سه نفره در بخش انیمیشن و اپلیکیشن از استان چهارمحال وبختیاری با موضوعات نقش جوان مومن انقلابی در افول آمریکا، در بخش بازی موضوع جوان و مقاومت و در بخش نرم افزار موضوع اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی شرکت کرده اند.

حضور ۳ تیم سه نفره از البرز در حوزه های نرم افزار، انیمیشن و بازی

استان البرز هم با دو تیم پویانمایی و یک تیم نرم افزار در این رویداد ملی شرکت کرده است.
هر سه تیم استان البرز پس از استقرار در غرفه مربوطه و احیای تجهیزات، شروع به طرح ایده با موضوع مشخص شده کرده و پس از تایید و راهنمایی مشاوران مربوطه، وارد مرحله بعد شدند.

این اعضا پس از ایده پردازی به سناریو نویسی و مشخص کردن جزییات کار پرداخته و در نهایت، وارد مرحله تصویرسازی ایده ها در حوزه تخصصی مربوط به خود کردند.

این رویداد با حضور ۳ تیم سه نفره از استان البرز در حوزه های نرم افزار، انیمیشن و بازی در حال برگزاری است.

آغاز نخستین همایش فعالان فضای مجازی بسیج/ حضور ۳ تیم سه نفره از البرز در حوزه های نرم افزار، انیمیشن و بازی

حضور ۳ تیم تخصصی تولید دیجیتال از آذربایجان غربی در نخستین رویداد فضای مجازی بسیج

در این دوره از رویداد، ۳ تیم سه نفره از آذربایجان غربی در بخش های انیمیشن، طراحی بازی و نرم افزار به رقابت با نمایندگان دیگر استان‌ها می پردازند. لازم به ذکر است، موضوعات رقابت در بخش انیمیشن نقش جوان مومن انقلابی در افول آمریکا، در بخش بازی موضوع جوان و مقاومت و در بخش نرم افزار موضوع اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی است.

حضور تیم تخصصی فضای مجازی خراسان شمالی در اولین گردهمایی ملی فعالان بسیج

خراسان شمالی یز با یک تیم تخصصی فضای مجازی خراسان شمالی در اولین گردهمایی ملی فعالان بسیج در استان تهران حضور یافت این تیم متشکل از 6 نفر از فعالان عرصه تولید محتوا در فضای مجازی است.

حضور تیم تخصصی فضای مجازی خراسان شمالی در اولین گردهمایی ملی فعالان بسیج,

حضور تیم تخصصی فضای مجازی کهگیلویه و بویراحمد در جشنواره بزرگ رسانه های دیجیتال

در همین راستا تیم های تخصصی استان کهگیلویه وبویراحمد دراین استارتاپ بزرگ در سه بخش اندروید، بازی و انیمیشن فعالیت دارند که سه تیم سه نفره و به همراه یک نفر سرپرست در این استارتاپ بزرگ حضور دارند که دو تیم اپلیکشین و یک تیم انیمیشن از استان با سایر استان ها به رقابت خواهند پرداخت.

حضور 3 تیم از قزوین در اولین رویداد تخصصی تولیدمحتوای دیجیتال بسیج

در همین راستا مسئول قرارگاه فضای مجازی سپاه استان قزوین گفت: از قزوین 10نفر در قالب سه تیم برای حضور در اولین گردهمایی ملی فعالان فضای مجازی بسیج و شرکت در رقابت بزرگ تولید محتوای دیجیتال بسیج شرکت کرده اند.

خبر در حال بروز رسانی...

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

عکس | کاریکاتور | فیلم | صوت

صبحگاه مشترک نیروهای مسلح گنبدکاووس در یگان 60 زرهی عماریاسر/ تصاویر

صبحگاه مشترک نیروهای مسلح گنبدکاووس در یگان 60 زرهی عماریاسر/ تصاویر
صبحگاه مشترک نیروهای مسلح گنبدکاووس در یگان 60 زرهی عماریاسر/ تصاویر

مراسم احیاء اولین شب قدر در امام زاده یحیی بن زید(ع)/ تصاویر

مراسم احیاء اولین شب قدر در امام زاده یحیی بن زید(ع)/ تصاویر
مراسم احیاء اولین شب قدر در امام زاده یحیی بن زید(ع)/ تصاویر

چهارمین همایش بزرگ قرآنیان استان گلستان/ تصاویر

چهارمین همایش بزرگ قرآنیان استان گلستان/ تصاویر
چهارمین همایش بزرگ قرآنیان استان گلستان/ تصاویر

محفل انس با قرآن و غبارروبی مزار شهدا در گنبدکاووس

محفل انس با قرآن و غبارروبی مزار شهدا در گنبدکاووس
محفل انس با قرآن و غبارروبی مزار شهدا در گنبدکاووس

اینم ترامپ در انتظار تماس ایران!

اینم ترامپ در انتظار تماس ایران!
اینم ترامپ در انتظار تماس ایران!

آرشیو

روز : ماه : سال :
هدایت به بالای صفحه