صفحه اصلی / اخبار شهرستان / نشست مشترک جامعه ورزشی گنبد با نماینده مردم این شهرستان درمجلس شورای اسلامی ، برگزار شد

نشست مشترک جامعه ورزشی گنبد با نماینده مردم این شهرستان درمجلس شورای اسلامی ، برگزار شد

IMG_8861قابوس نامه؛جامعه ورزشی متشکل از مسئولین وروسای هیئت های ورزشی شهرستان گنبد صبح امروز در نشستی صمیمی با نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی ،به بررسی مشکلات ورزشی گنبد پرداختند.
به گزارش قابوس نامه؛در این نشست روسای هیأت ها ،کمبود فضای فیزیکی جهت انجام فعالیت های ورزشی ونبود اعتبارات کافی را از مهمترین مشکلات مطرح کردند وعدم توجه به شاخص ها در تخصیص اعتبار یک آسیب معرفی شد چرا که شهرستان گنبد به عنوان یک شهرستان مستعد که در رشته های مختلف ورزشی همیشه در تغییر شاخص های استانی تأثیر گذار بوده است،اعتباری متناسب با این ظرفیت دریافت نمی کند.
در ادامه سخنان روسای هیأت ها ی ورزشی ،دکتر سلیمان عباسی نماینده مردم گنبد به ایراد چند نکته پرداخت.
وی گفت: یکی از دلایلی که ورزش نتوانسته جایگاه خوبی به لحاظ مالی ومنابع داشته باشد این است که ارتباط خوبی بین مجلس و ورزش برگزار نشده است.
وی اذعان داشت؛ باید از پتانسیل نمایندگان در برنامه ها استفاده شود تا در زمان بودجه بندی مسائل ورزشی شهرستان لحاظ شود.دکتر عباسی ادامه داد بیشتر ظرفیت های استان گلستان که توانسته عزتی برای استان کسب کند مربوط به گنبد بوده است از جمله رشته های والیبال ،اسب دوانی و… واگر قرار است منابعی اختصاص داده شود باید این سهم به اندازه خودش باشد.
وی در خصوص اقداماتی که در جهت بهبود وضعیت مالی ورزش شهرستان انجام شده، از برگزاری نشستی با مسئولین شهرستان در روز های آتی خبر داد وگفت:قرار است نشستی با حضور فرماندار ،رئیس اداره دارایی ومالیات ،شهردار ،و همینطور رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان گنبد داشته باشیم تا بتوانیم به افرادی که باید مالیات پرداخت کنندوبخشی از آن در حیطه ورزشی صرف می شود با استفاده از بند های قانون مجلس تخفیفی داده شود.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد پروژه های عمرانی از استخر ویژه بانوان و ویژه برادران وهمینطور سالن های ورزشی در طول خدمت ایشان به اتمام برسد.

پرینت پرینت

نظر دهید

آدرس ایمیلتان منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده اند.

*

بازگشت به بالا