گروه : گفتگو /

شناسه: 3083

14 اسفند 1395

دیدگاه: 0

ارسال توسط:

آزمون: قرعه منچستر درآمد گفتم جان!

مهاجم ایرانی روستوف بابت رویارویی تیمش با منچستریونایتد در لیگ اروپا خوشحال است.

به گزارش قابوس نامه به نقل از ایران ورزشی، وقتی نوجوان بود الگوی خود را انتخاب کرد. دست گذاشت روی مهاجم نوک آن زمان بارسلونا و تیم ملی سوئد. زلاتان را پسندید، چون سبک بازی اش را دوست داشت. همه بازی‌های او را می‌دید و می‌خواست روزی به سطح او برسد. آرزوی ملاقات با او را هم البته داشت. همیشه می‌گفت یک روز مقابل زلاتان بازی می‌کند. این روز فرا رسید.

روستوف در لیگ اروپا با قرعه‌ای سخت به نام منچستریونایتد مواجه شد. قرعه‌ای که این تیم، این شهر و همه طرفدارانش را نگران کرده الا یک نفر. سردار آزمون که حالا به آرزوی دیرینه اش رسیده. آرزویی که در این مصاحبه درباره اش صحبت می‌کند.

*بالاخره به زلاتان ابراهیموویچ رسیدی. آن هم با حدود دو سال تاخیر.

بله، بالاخره رسیدم. این اتفاق بزرگی برای من است. همیشه دوست داشتم مقابل زلاتان بازی کنم. قبلا موقعیتش را داشتم اما قسمت نشد زلاتان را از نزدیک ببینم و مقابل او بازی کنم.


*حالا که آرزوی تو برآورده شده چه حسی داری؟ خوشحال، ناراحت یا مضطرب؟

حس فوق العاده‌ای دارم. نه ناراحت، نه مضطرب، فقط خوشحالم. زلاتان سال‌ها الگوی من بود. الان که می‌توانم از نزدیک بازی اش را ببینم جز خوشحالی هیچ حس دیگری ندارم.


*یعنی استرس نداری؟

سردار هیچ وقت در فوتبال استرس ندارد.


*حتی مقابل بازیکنان بزرگ منچستریونایتد از جمله زلاتان؟

حتی مقابل ستاره‌های این تیم و مهاجمی بزرگ به نام زلاتان. آنها هم مثل ما بازیکن هستند. از کره دیگری که نیامده اند. فقط مستعد بوده اند، تمرینات مداومی انجام داده‌اند و انرژی بسیاری گذاشته‌اند تا به این سطح برسند و تبدیل به ستاره‌های بزرگ فوتبال جهان بشوند.


*از چند سالگی زلاتان را به‌عنوان الگو انتخاب کردی؟

وقتی نوجوان بودم. زلاتان در آن مقطع برای بارسلونا بازی می‌کرد. بازی‌هایش را ریز به ریز دنبال می‌کردم. با توجه به پستی که داشتم، زلاتان را به‌عنوان بهترین الگو برای خودم انتخاب کردم. سعی کردم از بازی‌هایش نکته بردارم و آن را در زمین اجرا کنم.


*نوزدهم اسفند میزبان زلاتان و منچستر یونایتد هستید. در ورزشگاه المپیکو روستوف. زلاتان را ببینی با او صحبت می‌کنی؟

بستگی به شرایط دارد. دوست دارم او را ببینم اما نمی‌دانم آیا با هم حرف می‌زنیم یا نه چون همه چیز می‌تواند با اتفاق‌هایی که در طول بازی رخ می‌دهد تغییر کند.


*حالا فکر کن زلاتان را می‌بینی. به او چه می‌گویی؟

می‌گویم تو فوتبالیست محبوب من هستی.


*حتما پیراهنت را هم با او تعویض می‌کنی؟

این را واقعا نمی‌دانم. من اول به بازی خودمان فکر می‌کنم و اینکه روستوف موفق شود نه پیراهن زلاتان. می‌خواهم در این بازی موفقیت بزرگی کسب کنم. مثلا اگر موقعیت نصیبم شد گل بزنم تا به موفقیت روستوف کمک کنم. برای تعویض پیراهن وقت زیاد است.


*فکر می‌کنی مورینیو به‌عنوان سرمربی منچستر یونایتد و زلاتان که در خط حمله این تیم حضور دارد، تو را می‌شناسند و می‌دانند روستوف مهاجمی به نام سردار آزمون در اختیار دارد؟

مورینیو و زلاتان بهتر می‌توانند جواب این سوال را بدهند. من از ذهن آنها خبر ندارم . شاید بشناسند، شاید هم نه. در ایران هم خیلی‌ها هستند که مرا نمی‌شناسند، چه برسد به این دو که در انگلیس حضور دارند.

انتهای پیام/

نویسنده :

نظرات
آرشیو