گروه : گفتگو /

شناسه: 3888

24 اردیبهشت 1396

دیدگاه: 0

ارسال توسط:

واکنش خانواده های شهدای مدافع حرم گنبد به حضور کرباسجی در گلستان ؛ ما به هیچ وجه راضی به حضور کرباسچی در گلستان نیستیم

خانواده شهدای مدافع حرم گنبدکاووس پس از توهین کرباسچی به شهدا و دفاع از حرم آل الله  خواستار لغو سخنرانی انتخاباتی وی در گلستان شدند.

به گزارش قابوس نامه، پدر شهید مهدی شکوری در این رابطه به خبر نگار ما گفت: ما برای حرم آل الله خون دادیم، بی آنکه بدانیم صیادان در کنار ما هستند!
حسین شکوری خطاب به کرباسچی افزود:شما با این تفکر چطور به خود اجازه می دهید وارد استانی شوید که فرزندان خود را برای اهل بیت و تفکری به جنگ می فرستند که با وقاحت و برای نیات انتخاباتی به سخره گرفته اید؟
وی تاکید کرد ما خواستار لغو سخنرانی و سفر کرباسچی به گلستان هستیم و او در جایی که به فرزندانش که برای دفاع از حریم اسلام می جنگند جایی ندارد.

IMG 1769

همسر شهید مدافع حرم " علیرضا صفرپور جاجرمی" نیز گفت: در عجبم این آقا با خود چه فکری کرده است که با این توهین هایی که انجام داده قصد آمدن به گلستان را دارد؟! ما اصلا راضی به حضور او در این استان نیستیم.
آمنه کی منش افزود: اگر واقعا حرفی دارد بجای گول زدن مردم با این حرف ها و خط کشیدن روی اعتقادات در تجمع عمومی ،روبروی ما قرار بگیرد تا ما خودمان جواب این اراجیف او را بدهیم.
وی ادامه داد: آقای کرباسچی چرا برای جلب نظر مردم بر روی هر مسئله ای دست می گذارید؟ شما یاواقعا  آگاهی کافی ندارید یا اصلا نمی خواهید بر اساس مصالح نظام حرف بزنید و حرکت کنید! اگر شهدای مدافع حرم نمی رفتند قطعا اکنون اینجا نبودید که این حرف ها را بزنید!

photo ۲۰۱۷ ۰۵ ۱۴ ۱۴ ۵۸ ۰۵این همسر شهید تصریح کرد: آیا واقعا کسانی که با حق و حقانیت غریبه اند و با فشنگ و توپ و اسلحه متوجه نمی شوند با مذاکره و گفتگو می شود آنها را متوجه کرد؟ البته آن هم فشنگ واسلحه ای که برای دفاع استفاده می کنیم و ما شروع کننده جنگ نیستیم بلکه در مقابل این حرامزادگان تنها از حریم اهل بیت و مصالح اسلام دفاع  می کنیم.

وی خطاب به کرباسچی یادآور شد: اگر امثال این شهدا نبودند اکنون محارم شما هم در امان نبودند که بخواهید به این راحتی و با خیال آسوده حرف از دیپلماسی بزنید.
همسر شهید صفرپور خاطر نشان کرد: من و همه خانواده های شهدای مدافع حرم راضی به حضور این فرد در استان که علاوه بر این توهین به هدف شهدا ، سابقه معلومی در مفاسد اقتصادی هم دارد، نیستیم.
 وی اذعان کرد: آقای کرباسچی باید اول عذرخواهی و از شهدا طلب عفو کند وگرنه ما از او نخواهیم گذشت.

انتهای پیام/

نویسنده :

نظرات
آرشیو