شناسه: 9882

05 تیر 1401 18:16

دیدگاه: 0

ارسال توسط:

بازدید دادستان گنبد کاووس از سطح شهر در راستای ساماندهی معتادان متجاهر و شناسایی محلات آسیب پذیر
دادستان گنبد کاووس به همراه شهردار و فرماندهی کلانتری ۱۲ نیروی انتظامی با حضور در خیابان میهن شرقی پیگیر حل معضلات و مشکلات این محل شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قابوس نامه ، این بازدید در راستای ساماندهی معتادان متجاهر و شناسایی محلات سطح شهر  از خیابان میهن شرقی صورت گرفت.

دادستان گنبد کاووس در این بازدید بیان داشت: با قاطیعت و همراهی شهرداری و نیروی انتظامی ، محلاتی راکه دارای معتادین متجاهر می باشد شناسایی و جمع‌آوری معتادان نیز در دستور کار
قرار خواهد گرفت.


وی یکی از آسیب‌‌رسانی‌های معتادان متجاهر به جامعه را افزایش جرم سرقت عنوان کرد و گفت: با جمع‌آوری، ساماندهی و پشتیبانی از این افراد امیدواریم از بروز جرایمی مانند سرقت جلوگیری کنیم و همچنین به منظور کاهش جرم سرقت و برهم زدن چرخه خرید و فروش اموال مسروقه با همکاری دستگاه‌های متولی به منظور کاهش سرقت و افزایش احساس امنیت در جامعه در دستور کار قرار گرفت.

شهردار گنبد کاووس نیز اظهار داشت:مدیریت شهری دغدغه این گونه محلات را دارد و تا کنون چندین مرحله نسبت به جمع آوری معتادان متجاهر اقدام نموده است و امیدواریم با استمرار و همراهی دستگاههای مرتبط بتوانیم اقدامات خوبی در این خصوص انجام دهیم. 

وی افزود:جمع‌آوری معتادان شروعی برای این حرکت اجتماعی بود و به همان اندازه که می‌تواند موثر باشد، اگر نسبت به انجام اقدامات لازم بعدی غفلت کنیم، می‌تواند بی‌اثر شده و باعث بازگشت این محلات به وضعیت قبلی شود

انتهایپیام/

نویسنده :

نظرات
آرشیو