صفحه اصلی / اخبار روز / امیدوارم سفیران خوبی برای کشور عزیزمان باشیم
بانوی ملی پوش گنبدی در آستانه اعزام به پاراالمپیک ریو:

امیدوارم سفیران خوبی برای کشور عزیزمان باشیم

qaboosnameh (2)زهرا دانایی طوس بانوی ملی پوش گنبدی و اولین بانوی ورزشکار گلستانی در پاراالمپیک ریو گفت: امیدوارم سفیران خوبی برای کشور عزیزمان باشیم و بتوانیم افتخاری برای کشور کسب کنیم.

به گزارش قابوس نامه، این بانوی پرافتخار گنبدی در آستانه اعزام به رقابت های پارالمپیک ریو در گفتگو با خبرنگار ما گفت: اردوهای آمادگی به بهترین شکل ممکن در حال برگزاری است .

دانایی طوس افزود: در حال حاضر در یازدهمین مرحله از اردوهای آمادگی در تهران هستیم که از امروز ۲۹ تیر آغاز  و تا هفتم مرداد ادامه دارد.

وی علاوه بر عمل بر رسالت ورزشی خود عقیده دارد یک ورزشکار ایرانی باید سفیر خوبی برای کشورش باشد و آن . فرهنگ را به خوبی به جهان معرفی کند.

qaboosnameh (3)

دانایی همچنین در رابطه با ضعف در بخش والیبال نشسته تصریح کرد: می توان گفت استعداد های زیادی در والیبال نشسته وجود دارد که هنوز آشکار نشده است و تقویت والیبال نشسته ، توانمندی و درخشش ورزشکاران در میادین بین المللی نطقۀ عطفی برای کلیه معلولین در ایران و آغاز یک حرکت است.

دغدغه بزرگورزشکاران حرفه ای اشتغال است

این بانوی گنبدی افزود: جوانانی که به ورزش روی می آورند تمام ذهن آنها به ورزش معطوف می شود و ورزش به عنوان هدف زندگی آنها تعریف می شود و اگر مسئله اشتغال که اخیرا بیشتر به آن پرداخته شده است عملی شود ، دغدغه بزرگی از یک ورزشکار حرفه ای گرفته می شود.

qaboosnameh (1)

وی ابراز امیدواری کرد تیم والیبال نشسته بانوان، در مسابقات پاراالمپیک ریو بتواند بر روی یکی از سکوهای اول تا سوم قرار گیرد و با دست پر به کشور بازگردد.

گفتنی است تیم ملی والیبال نشسته بانوان کشورمان ۱۰ شهریور ماه عازم ریو دو ژانیرو در برزیل خواهد شد تا با تیم های چین، امریکا و رواندا که همگروهی های ان هستند به رقابت بپردازد.

انتهای

پرینت پرینت

نظر دهید

آدرس ایمیلتان منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده اند.

*

بازگشت به بالا