صفحه اصلی / اخبار استان / اجتماعی / خفاش جنگل های گلستان دستگیر شد +تصویر

خفاش جنگل های گلستان دستگیر شد +تصویر

قابوس نامه؛ متهم صاحب این عکس خفاش جنگل های گلستان قاتل زنان میانسال است . روز گذشته او را به النگدره گرگان بردند و وی با خونسردی تمام نحوه کشتن این دو زن را تشریح و صحنه جرم را بازسازی کرد .

 

به گزارش قابوس نامه؛ چهار روز پس از دستگیری جوانی که با فریب زنان میانسال، آنها را در جنگل‌های گلستان به قتل می‌رساند، روز گذشته متهم صحنه دو جنایت را برای کارآگاهان پلیس آگاهی بازسازی کرد و در ادامه رد پای او در چند جنایت مشابه دیگر نیز در تهران و اردبیل به دست آمد.

سرهنگ محمدرضا اکبری رئیس پلیس آگاهی استان گلستان در این باره گفت: پس از کشف جسد دو زن میانسال در جنگل النگده در اطراف گرگان، عامل این جنایت ها در استان اردبیل شناسایی و با طعمه قرار دادن پلیس، متهم هنگام انتقال طعمه ای به محل دو جنایت قبلی، دستگیر شد.

اکبری افزود: در بازرسی از متهم، مقادیری از طلا های دو زن قربانی همراه چند قطعه طلای دیگر که متعلق به هیچ یک از دو قربانی نبود، از وی کشف شد.

رئیس پلیس آگاهی استان گلستان تصریح کرد: با کشف این طلاها، چون متهم اهل گرگان و ساکن استان اردبیل بود، ماموران پلیس آگاهی اردبیل نیز در حال تحقیق در ارتباط با قتل یک مادر و دختر در این استان هستند که آنها نیز به همین شیوه به قتل رسیده و طلاهایشان سرقت شده است.

سرهنگ اکبری خاطرنشان کرد: در ادامه تحقیقات و استعلام از پلیس آگاهی تهران بزرگ، پرونده مربوط به کشف جسد چند زن میانسال در اطراف تهران نیز در دست بررسی است که این زنان نیز پس از قتل، طلاهایشان سرقت شده و هنوز نتیجه قطعی این تحقیقات از سوی پلیس های آگاهی اردبیل و تهران به پلیس آگاهی استان گلستان ارسال نشده است.

رئیس پلیس آگاهی استان گلستان یادآور شد: روز گذشته به دستور دادستان، متهم صحنه جنایت را در جنگل النگده بازسازی و با خونسردی نحوه قتل دو زن میانسال را تشریح کرد.

اکبری افزود: با توجه به نحوه جنایت ها، دادستان استان گلستان با دستور قضایی مبنی بر چاپ تصویر متهم بدون پوشش چهره، از مردم خواست چنان که اطلاعاتی از متهم داشته یا شکایتی علیه وی دارند، موضوع را به پلیس آگاهی استان گلستان خبر دهند.

وی خاطرنشان کرد: متهم با قرار گرفتن در مسیر رفت و آمد خانم ها، به بهانه های مختلف با آنها ارتباط برقرار می کرد و پس از جلب اعتماد، در مرحله بعدی مرتکب جرم می شد.

رئیس پلیس آگاهی گلستان تاکید کرد: یک تیم ویژه از ماموران تحقیقات گسترده خود را در ارتباط با متهم در دستور کار قرار داده اند که نتایج آن به اطلاع خواهد رسید./گلستان ما

 

پرینت پرینت

نظر دهید

آدرس ایمیلتان منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده اند.

*

بازگشت به بالا