صفحه اصلی / اخبار روز / در هیچ جای زندگی چیزی برای خودم نخواستم
امام جمعه گنبد در جمع خبرنگاران :

در هیچ جای زندگی چیزی برای خودم نخواستم

IMG_8223امام جمعه گنبد گفت: در دوران خدمتم هیچ وقت خودم را آدم توانمندی ندانستم ولی آنچه در ارتباطات خود به کار بردم صداقت بود و هیچگاه چیزی برای خودم نخواستم.
به گزارش قابوس نامه، حجت الاسلام سبحانی شامگاه گذشته در جمع تعدادی از خبرنگاران  گنبدکاووس با عنوان این مطلب افزود: تمام تلاش من تلاش برای برخوردی صادقانه بوده است و خودم را وقف کرده ام و از زمانیکه از مشهد به این منطقه آمدم با خود عهد کردم عمرم را در راستای خدت به مردم صرف کنم.

برای انقلابی ماندن باید حق و اصحاب حق را بشناسیم
سبحانی در ادامه در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران درباره شاخصه های انقلابی بودن و انقلابی ماندن گفت: دو جریان حق و باطل وجود دارد که برای انقلابی بودن و انقلابی ماندن باید حق و اصحاب حق را بشناسیم.
وی با ابدی بودن تقابل حق و باطل افزود: جمهوری اسلامی ایران یک نماد مشخص در جبهه حق است و واضح است که اگر امروز پیامبر و ائمه بودند جانب این جبهه را خواهند گرفت.

IMG_8213
ارتباط من با رهبر معظم انقلاب حوزوی و تشکیلاتی بود
امام جمعه گنبد همچنین به تاریخچه آشنایی خود با رهبر انقلاب اشاره کرد و گفت: آشنایی بنده با رهبر انقلاب به سال ۱۳۴۷ بر می گردد آن زمان که در جریان زلزله گناباد من در مشهد طلبه بودم و رهبر انقلاب برای کمک به زلزله زدگان کمک های مردمی جمع می کردند.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از دوستان دوران طلبگی اش در مشهد از گناباد بودند ارتباط نزدیکی با ایشان برقرار شد.

حجت الاسلام سبحانی اذعان کرد: ارتباط من با رهبر انقلاب در دو حوزه دروس حوزوی و تفسیر و ارتباط تشکیلاتی بود و من برخی از مباحث حوزوی را در محضر ایشان فراگرفتم.

در بحث ارتباط تشکیلاتی نیز سبحانی گفت: در توزیع برخی از اعلامیه های حضرت امام که رهبر معظم انقلاب آنها را تنظیم می کردند به همراه چند تن دیگر از علما فعالیت داشتم .

وی اظهار کرد: در جریان این کارهای تشکیلاتی با علمایی چون مرحوم آیت الله مهدوی کنی، مرحوم آیت الله مشکینی، شهید کامیاب، ،مرحوم شیخ مهدی جمارانی و شهید باهنر که عالمی جوان و باسواد و با قلمی شیوا بود آشنا شدم.

سبحانی با ابراز خوشحالی از حضور در منطقه گنبد که شیعه و سنی در آن با برادری و وحدت زندگی می کنند گفت: پیش از این هم پیشنهاداتی برای جایگاه امام جمعه شهر های یاسوج ، سبزوار و تربت جام شد ولی قسمت بود که من خدمتم را در این منطقه مرزی انجام دهم.

در پایان این دیدار که آخرین دیدار اصحاب رسانه گنبد با حجت الاسلام سبحانی در جایگاه امام جمعه شهرستان بود، خبرنگاران با تقدیم لوح سپاسی از ۲۳ سال خدمت صادقانه وی تقدیر کردند.

IMG_8226 - Copy

IMG_8236

IMG_8229

IMG_8238

IMG_8242
انتهای پیام/

پرینت پرینت

نظر دهید

آدرس ایمیلتان منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده اند.

*

بازگشت به بالا