صفحه اصلی / اخبار روز / رقابت های فوتسال جام رمضان گنبد قهرمان خود را شناخت
بعد از 2 هفته وقفه ؛

رقابت های فوتسال جام رمضان گنبد قهرمان خود را شناخت

photo_2016-08-20_08-58-05بعد از دو هفته وقفه که رقابت های فوتسال جم رمضان گنبد به دلیل فوت یکی از داوران متوقف شده بود شامگاه گذشته در سالن شهدای پای بوئین ، با قهرمانی تیم فوتسال «لوازم یدکی عرب» گالیکش به کار خود پایان داد.

به گزارش قابوس نامه، در شب پایانی رقابت های فوتسال جام رمضان گنبد کاووس، ابتدا قرار بود مطابق برنامه از ساعت ۳۰ / ۲۰ دقیقه تیم های «ثامن» و «بورس برنج» برای کسب مقام سومی این رقابت ها مقابل یکدیگر صف آرایی کنند.

اما این دیدار به دلیل حاضر نشدن «بورس برنج» ۰ _ ۳ به نفع تیم «ثامن» اعلام شد تا قهرمان سال گذشته رقابت های جام رمضان گالیکش به مقام سومی این فصل از رقابت ها دست یابد.

تیم ثامن

از ساعت ۲۱ هم تیم های «لوازم یدکی عرب» و «فرش نگارستان» برای تصاحب عنوان قهرمانی رو در روی یکدیگر قرار گرفتند که این بازی در نهایت با گل «صابر آدینا» که از روی نقطه کرنر بدست آمد ۱ _ ۰ به نفع تیم «لوازم یدکی عرب» به پایان رسید تا این تیم پس از کسب عنوان قهرمانی جام رمضان گالیکش و نایب قهرمانی جام رمضان مینودشت افتخاری دیگر را در این عرصه به دست آورد.

تیم نگارستان

حسین صباغیان (دروازه بان)، رسول عرب، میثم عرب، صابر آدینا، علی رحمتی، محسن کرامتلو، محمدحسن چناشکی جواد جهانی و مجتبی حدادی در ترکیب تیم لوازم یدکی عرب با سرپرستی سیداحمدمیرزایی و سرمربیگری محمدعرب در این رقابت ها حضور داشتند.

تیم لوازم میدکی

گفتنی است این رقابت ها به دلیل ایست قلبی و فوت یکی از داوران جام به نام «محمد کوهانی » در حین بازی، در ۱۳ تیرماه متوقف و پس از عید سعید فطر از سر گرفته شد و شب گذشته با شناخت تیم های برتر به کار خود پایان داد.

گزارش از : حسین مهدوی

انتهای پیام/

پرینت پرینت

نظر دهید

آدرس ایمیلتان منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده اند.

*

بازگشت به بالا