صفحه اصلی / اخبار شهرستان / اجتماعی / رهاسازی فاضلاب رستوران در محوطه بازارچه مرزی اینچه برون
چه کسی باید برخورد کند؟

رهاسازی فاضلاب رستوران در محوطه بازارچه مرزی اینچه برون

QABOOSNAMEH2بازارچه مرزی اینچه برون به عنوان یک مکان گردشگری و تفریحی محل پر رفت و آمدی برای مسافران و شهروندان گنبدی است که متاسفانه رهاسازی فاضلاب پیرامون این بازارچه فضای نامناسبی را به تصویر کشیده است.

به گزارش قابوس نامه، محیط زیست این روز ها قربانی سوء مدیریت و بی توجهی عده ای است و این مسئله به عنوان یک اپی دمی که بازدارنده ای محکم در مقابل آن وجود ندارد در حال توسعه است.

طبق اظهارات برخی از شهروندان گنبدی یکی از رستورانها با رهاسازی فاضلاب در محوطه بازارچه مرزی اینچه برون باعث ایجاد فضایی نامناسب شده است که با توجه به فصل گرما و خطر ابتلا به بیماری ضروریست نسبت به برخورد قاطع با عاملان آن اقدام شود.

QABOOSNAMEH1
متاسفانه عدم برخورد قاطع با عاملان ایجاد این دست آلودگی ها در محیط زیست در گنبد باعث شده است در چندین نقطعه از شهر شاهد آن باشیم.

پیش از این در این رسانه قابوس نامه به موادری چون رهاسازی فاضلاب در رودخانه ها و همچنین انباشت زباله و لاشه و اجساد دام در حاشیه جاده طی گزارشاتی میدانی پرداخته شده است اما متاسفانه مسئولین ذیربط هنوز تصمیمی جدی برای برخورد قاطع نگرفته اند و اگر موردی هم انجام شده قطعا دارای بازداندگی کافی نبوده است که شاهد تکرار این موضوعات هستیم.

لینک مرتبط:

رودخانه ظرفیتی در خدمت دپوی زباله و تخلیۀ فاضلاب!
خطر فاجعه زیست محیطی در حاشیه گنبدکاووس

انتهای پیام/

پرینت پرینت

نظر دهید

آدرس ایمیلتان منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده اند.

*

بازگشت به بالا