صفحه اصلی / اخبار روز / ساده زیستی امام جمعه گنبد یک درس اساسی برای ماست/ هشدار به شایعات فضای مجازی
فرماندار ویژه گنبد در شورای اداری:

ساده زیستی امام جمعه گنبد یک درس اساسی برای ماست/ هشدار به شایعات فضای مجازی

IMG_8058فرماندار ویژه گنبدکاووس در آخرین جلسه شورای اداری که پیش از معارفه امام جمعه جدید گنبد با حضور حجه الاسلام محمدحسین سبحانی امام جمعه فلی شهرستان برگزار شد، گفت: ساده زیستی امام جمعه گنبد یک درس اساسی برای ماست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی قابوس نامه، محمد حمیدی افزود: پس ۲۳ سال امام جمعه شهرستان بودن و ارتباط مستقیم با دفتر رهبری هنوز یک منزل شخصی هم ندارد و این ساده زیستی وی رازی است که وظیفه بنده و همه مدیران است تا از ایشان بخواهیم تا در قید حیات هستند در اختیار ما بگذارند.

وی اذعان کرد: چطور یک انسان می تواند تا این اندازه از دنیا فاصله بگیرد و به دنیا اهمیت ندهد.

حمیدی تصریح کرد: اگر به مواضع باصلابت ایشان در مواقع مختلف مروری داشته باشید می بینید که یکی از دلایل اینگونه مواضع، عدم وابستگی به دنیا و اشخاص است و اینها می تواند برای ما درس باشد و طرح مسئله عدم داشتن مسکن به عنوان یک دغدغه ذهنی برای ما شده است.

امام جمعه گنبد کوچکترین سیاسی کاری و عملکرد قومیتی نداشته است

وی با اشاره به همکاری خوب امام جمعه با نهادها گفت: در مدت حضور بنده در گنبد کوچکترین سیاسی کاری و عملکرد قومیتی در اظهار نظرات وی دیده نشده است و امروز هم اگر بحث جابجایی مطرح است قطعا به خاطر کهولت سن و با رضایت ایشان است.

هشدار نسبت به انتشار شایعات در فضای مجازی/ هر گاه مافوق تصمیم به جابجایی بگیرد تبعیت می کنم

حمیدی در بخش دیگری از سخنان خود نسبت به شایعات فضای مجازی و تحرکات در این فضا درباره جابجایی فرماندار هشدار داد و گفت: حداقل شما مدیران که مجموعه ای را تحت سرپرستی دارید از قبول شایعات بپرهیزید و به آن دامن نزنید.

وی اظهارکرد: این پست و جایگاه برای من و شما نیست و تنها فرصتی است برای انجام وظیفه و پاسخگویی به مردم و در چارچوب نظام اداری هر گاه مافوق تصمیم به جابجایی بگیرد، تبعیت می کنم.

IMG_8051

فرماندار ویژه گنبد با اذعان به این مطلب که آمادگی هر گونه جابجایی و تغییر هست افزود: تا تودیع و معارفه انجام نشده است نباید از خدمت بازایستاد و این جایگاه توفیقی برای خدمت است و روزی که این جایگاه از ما گرفته شود مسئولیت ما سبک تر می شود.

گله مندی فرماندار گنبد از حضور کمرنگ مسئولین در جلسات

وی همچنین از حضور کمرنگ برخی مسئولین در جلسات شورای اداری گلایه کرد و گفت: گلایه جدی تر بنده به آخوند جاور است که مدتی است در جلسات ما حضور ندارند.

وی خطاب به مسئولین یادآور شد: اگر منصبی به ما داده می شود این فرصتی برای خدمت و وظایفی داریم که یکی از آن وظایف حضور در این جلسات است.

وی تصریح کرد: نگاه مردم به ما در این مراسمات با نگاه به حضور سایر افراد متفاوت است و عدم حضور ما ممکن است از سوی مردم ترجمه دیگری داشته باشد.

مسیر ستاد بازسازی عتبات عالیات مسیر با ارزشی است

وی در حاشیه با اشاره به گزارشی که مسئول ستاد بازسازی عتبات گلستان در جلسه ارائه کرد نیز گفت: این خشت های طلا که به بازسازی عتبات عالیات اهدا می شود می تواند خشت لحد من و شما باشد و در دورانی که همه به دنبال تخریب آثار فیزیکی اسلام هستند مسیر ستاد بازسازی عتبات عالیات مسیر با ارزشی است.

IMG_8058

چرا که از بین رفتن این آثار فیزیکی می تواند نسل های آینده را به راحتی گمراه کند.

تمامی دولت ها وقتی به فروپاشی می رسد که در دورن آن فساد ایجاد شود

فرماندارویژه گنبد و معاون استاندار گلستان با اشاره به انتشار فیش های حقوقی نجومی نیز اذعان کرد: این امر خیرو برکات زیادی برای نظام داشت و هر کس این کار را شروع کرد کار بسیار خوبی انجام داده است چه بسا باید خیلی زودتر در گذشته این کار انجام میشد.

وی با اشاره به اهتمام دولت در برخورد با دارندگان و عاملان بروز این فیش ها گفت: مردم باید تاثیر برخورد دولت با این مسئله را ببینند و مسیری طراحی شود که این مسئله دیگر تکرار نشود.

وی انتشار فیش های حقوی نجومی را از برکات نظام اسلامی خواند و اضافه کرد: تاریخ نشان داده است تمامی دولت ها وقتی به فروپاشی می رسد که در دورن آن فساد ایجاد شود و این از برکات نظام جمهوری اسلامی است که انرژیهای جمع شده برای تخریب نظام تخلیه شود.

انتهای پیام/

 

پرینت پرینت

نظر دهید

آدرس ایمیلتان منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده اند.

*

بازگشت به بالا