صفحه اصلی / اخبار روز / سپاس که مرا هدایت کردی
مناجات/

سپاس که مرا هدایت کردی

sunnbbبه تو عشق می ورزم، انچنان که خود گفتی ..و من معتقدم ،”من مات من العشق، فقد مات شهیدا”

به گزارش قابوس نامه، لحظه ی وصال نزدیک است و در این میان روزها، ساعتها، ثانیه ها و حتی عقربه ها به تکاپوی رسیدن به تو می چرخند.حتی قطره ی اشک هم منتظر است، قطره ای که از چشمان مادربزرگ می آید، او نمی داند مجالی برای میهمانی دوباره تو را دارد یا نه؟

یا پسری که تا دیروز با دستانی گره زده در دستان پدر به نماز عید می آمد و حالا خودش دستانش را مشت می کند تا تفنگ پدری بر زمین نماند.
یا مردمانی که چه شبهایی بغضهایشان با دعای “اللهم الرزقنا حج بیتک الحرام” در گلوی فرو خورده می شود تا ریشه ظلم و پلیدی سایه اش را از خانه خدا بر دارد و چه روزها و شبهایی که با بغض نبود حاجی از منا برگشته و حسرت گفتن “حجکم مقبول” فریاد شد.
“اللهم لک الحمد”
شکر تورا چگونه می توان به جای آورد، هنگامی که بنده ای دست و پا بسته را اجازه داده ای تا دستانش را به سوی آسمان بگشاید و عاشقانه هایش را به آرامی با تو نجوا کند و تو او را در آغوش بگیری و بگویی:“مراقبت هستم”
من خوب میدانم که چه بی حساب در بازی بندگی من شرکت کرده ای و با جرزنی های من ساخته ای.
و امروز وعدگاه من و اوست، روزی که من فریاد می زنم، معبودی دارم که بی حساب می بخشد و بی دریغ چشم پوشی می کند.
و جمله ای پرتکرار را دوباره به زبان می آورم:” سپاس برای چون تویی زیرا چون تویی نیست و برای تو چون من بسیار” و چه خوش است پریدن برای کسی که از بالا به انتظار تو بنشیند.
و چه پروازی خواهد شد، از زمین دور شوی و به آسمان بپیوندی، دلی آسمانی می خواهد تا ببارد…اگر چه درآسمان رها شده ای ولی ریشه هایت محکم تر از زمینیانی است که چشمانشان منتظر باران نیست…
به تو عشق می ورزم، انچنان که خود گفتی ..و من معتقدم ،“من مات من العشق، فقد مات شهیدا”

الحمدالله علی ما هدانا…سپاس که مرا هدایت کردی،
انتهای پیام/

پرینت پرینت

نظر دهید

آدرس ایمیلتان منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده اند.

*

بازگشت به بالا