صفحه اصلی / اخبار روز / نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس؛ آمریکا با حمله به سوریه به دنبال جبران شکستهای خود در منطقه است

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس؛ آمریکا با حمله به سوریه به دنبال جبران شکستهای خود در منطقه است

100830275074قابوس نامه؛دکتر سلیمان عباسی نماینده مردم گنبد در مجلس شورای اسلامی ،انقلاب ایران وبیداری اسلامی را دلیلی بر شکست آمریکا در منطقه دانست که با حمله به کشور های منطقه از جمله سوریه به دنبال جبران این شکست هاست.

به گزارش قابوس نامه؛ دکتر عباسی گفت:آمریکا حکومت را جزء ارثیۀ خانوادگی خود می داند و فکر نمی کرد روزی مردم اینگونه آن را کنار بگذارند.

وی اذعان داشت آمریکا واسرائیل می دانند که در مقابل این حرکت عظیم مسلمانان وملتی که به دنبال آزادی واقعی هستند شکست خورده اند وآمریکا بعد از شکست در جنگ ایران وعراق سعی دارد از طریق کشور های منطقه  بر خاورمیانه مسلط شود اما بیداری  مردم باعث شده دچار شکست شود ونتواند به هدف خود برسد.

دکتر عباسی شکست در حمایت از عراق در حمله به ایران ،جنگ عراق وافغانستان و همه شکست های آمریکا در منطقه را مایه ننگی برای استکبار جهانی برشمرد وادامه داد امروز آمریکا با حمله به سوریه که می خواهد بر اساس پایه های اسلامی خود حکومت کند به دنبال جبران این شکست هاست.وی همچنین با عنوان  این مطلب که آهنگ زوال آمریکا نواخته شده واین فرموده حضرت امام (ره) است که روزی پرچم لا اله الا الله در جهان برافراشته خواهد شد اظهارات آمریکا وتبلیغات روانی که در سوریه ومنطقه انجام می دهد را تکذیب کرد وگفت:مردم سوریه تا آخرین لحظه خواهند ایستاد واین نویدی برای مردم جهان اسلام است که مردم یک کشور می خواهند با مبادی اسلامی خود کشورشان را اداره کنند ودر این راه ایستادگی ومبارزه می کنند.

وی در ادامه سخنانش اعلام حمایت جوانان ایرانی از سوریه ودرخواست اعزام به این کشور را افتخاری برای کشور خواند که جوانان کشورمان  با ابراز علاقه برای گرفتن حق وحقوق کشورهای اسلامی وارد میدان شده اند.

دکتر عباسی ایجاد انرژی مضاعف در مردم سوریه و القاءحس شکست وعقب نشینی در دشمن را دو پیامد مهم اعلام آمادگی جوانان ایرانی برای اعزام به سوریه برشمرد وتصریح کرد؛این نقطه قوتی برای مردم سوریه است که کشوری که روزی باعث شکست آمریکا در منطقه شده امروز جوانانش برای حمایت ازسوریه برخاسته اند واین ریشه در مشترکات قوی اسلامی ما دارد. همچنین آمریکا خواهد فهمید که سوریه تنها نیست وهرچفدر که آمریکا در منطقه  وحدت را بیشتر احساسکند باعث عقب نشینی و افزایش حس شکست  در او خواهد شد.

نماینده مردم گنبد خاطر نشان کرد؛کشور هایی که زمینه را برای حضور آمریکا در منطقه فراهم می کنند روزی به سرنوشت کشورهایی دچار خواهند شد که نه تنها آمریکا برای آنها دلسوزی نخواهد کرد بلکه ملت آنها با شعور و فهم وبیداری خود وارد میدان خواهند شد واجازه نخواهند داد حاکمانی برآنها حکومت کنند که زمینه را برای قتل وکشتار آماده می کنند.

وی ادامه داد آنها بدانند که اعمال آنها بر خلاف حقوق بشر ،انسانیت ومیل مردم کشورشان است وآنها در مقابل خداوند منفور هستند.وبه آنها توصیه کرد در جهت صلح وآرامش منطقه قدم بردارند نه در جهت اذیت وآزار مردم بی گناه وبر هم زدن آرامش آنها.

پرینت پرینت

یک نظر

  1. با تشکر از مطلب خوبتان.
    مطلب شما با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد.
    گلستان بلاگ منتظر مطالب شماست.
    http://golestanblog.ir/?p=7454

نظر دهید

آدرس ایمیلتان منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده اند.

*

بازگشت به بالا