صفحه اصلی / اخبار شهرستان / اجتماعی / کانون بسیج رسانه گنبدکاووس افتتاح می شود
مسئول بسیج رسانه گلستان:

کانون بسیج رسانه گنبدکاووس افتتاح می شود

IMG_9852بعد از مرکز استان گلستان، بیشترین جمعیت خبرنگاران در شهرستان گنبد متمرکز است که در این رابطه مسئول بسیج رسانه گفت: راه اندازی کانون در این شهرستان می تواند به عنوان مرکز شرق استان برای تمرکز زدایی از مرکز استان و در دسترس خبرنگاران شرق باشد.

به گزارش قابوس نامه ؛ علی محمد جعفری در دیدار با فرمانده سپاه گنبد و جمعی از اعضای بسیج رسانه افزود: این کانون قرار است با محوریت روابط عمومی سپاه همزمان با گرامیداشت روز خبرنگار در  در این شهرستان افتتاح شود.

وی در ادامه از برگزاری بزرگداشت روز خبرنگار در ۱۸ مرداد ماه با حضور بیژن نوباوه در گرگان خبر داد و اظهارکرد: هر چند راه اندازی بسیج رسانه پیش از اینها باید انجام میگرفت اما خوشبختانه طی دوسال گذشته نیز توانسته به خوبی جایگاه خود را کسب کند و کارهای زیادی در زمینه برگزاری دوره های آموزشی ، اردوها و همایش های مختلف انجام شده است.

صدور بیش از ۲۰۰ گواهی دوره خبرنگاری

جعفری همچنین از صدور بیش از ۲۰۰ گواهی دوره های خبرنگاری که در زمستان ۹۳ و ۹۴ در گرگان برگزار شد خبر داد و گفت: این گواهینامه بزودی به خبرنگاران اعطاء می شود.

وی کمک به توسعه استان، معرفی آرمان های انقلاب اسلامی و جهان اسلام را از افق های بسیج رسانه خواند و ابراز امیدواری کرد با تلاش هایی که در این زمینه انجام میذشود اتفاقات خوبی در حوزه رسانه انقلاب رخ دهد.

فرمانده سپاه گنبد نیز در این دیدار گفت: گنبد دارای ظرفیت بسیار خوبی خصوصا در حوزه تنوع قومیت هاست که این خود می تواند در تولید هنر و خبر مورد استفاده قرار گیرد.

علی لشکر بلوکی با اعلام آمادگی سپاه گنبد در تحقق اهداف بسیج رسانه در شهرستان گفت: رسانه به مثابه شمشیر دولبه است و ظرافت خاصی دارد.

وی تصریح کرد: ارتباط عالمانه و عاقلانه با رسانه می تواند در عرصه های مختلف باعث بالندگی هر نهاد شود و اگر کسی در رسانه فعالیت می کند باید با فرهنگ رسانه آشنا باشد.

وی بر لزوم کار انقلابی در رسانه تاکید کرد و گفت: اگر فعالیت خبرنگاران انقلابی و در جهت مطالبه گری باشد  ما نیز در حد توان  از هر گونه پشتیبانی دریغ نخواهیم کرد.

انتهای پیام/

پرینت پرینت

نظر دهید

آدرس ایمیلتان منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده اند.

*

بازگشت به بالا