صفحه اصلی / اخبار روز / کمک هشتصد و پنجاه و پنج میلیون ریالی مردم گنبد به ستاد عتبات عالیات
در 4 ماهه اول سال 95 انجام شد؛

کمک هشتصد و پنجاه و پنج میلیون ریالی مردم گنبد به ستاد عتبات عالیات

IMG16453715

مردم گنبدکاووس با کمک هشتصد و پنجاه و پنج میلیون ریالی خود برای بازسازی عتبات عالیات در چهارماهه اول سال ۹۵ ارادت خود را به اهل بیت عصمت و طهارت(ع) نشان دادند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی قابوس نامه، مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان گنبدکاووس با بیان اینکه از ابتدای سال تا کنون بیشترین هدایا و نذورات متعلق به بانوان گنبدی بوده است، افزود:  هدایاونذورات اهدایی مردم  ازابتدای امسال تاکنون شامل ۵۹۳ میلیون و ۷۹۷ هزار ریال کمک نقدی و ۲۶۱ میلیون و ۲۱۴ هزار ریال غریتقدی بوده است.

رمضانعلی خالقی با اشاره به اینکه علاقه مندان می توانند با تقبل هزینه یک متر مربع ساخت صحن حضرت زهرا(س) به مبلغ ۳۰ میلیون ریال و یک متر صحن حضرت زینب(س) به مبلغ ۴۰ میلیون ریال و هر خشت طلای گنبد جدید امام حسین(ع) به مبلغ ۲۱ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال در بازسازی عتبات عالیات مشارکت داشته باشند.

گفتنی است ستاد عتبات عالیات شهرستان گنبدکاووس چندی است  با در اختیار داشتن پرچم گنبد مبارک حرم امام حسین(ع) و به همراه داشتن آن در مراسمها و همایشهای فرهنگی و مذهبی امکان زیارت این پرچم و حال و هوای معنوی را در مساجد و حسینیه ها فراهم کرده است.
انتهای پیام/

پرینت پرینت

نظر دهید

آدرس ایمیلتان منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده اند.

*

بازگشت به بالا