صفحه اصلی / اخبار استان / اجتماعی / ۸ کشته در سانحه تصادف جنگل گلستان

۸ کشته در سانحه تصادف جنگل گلستان

قابوس نامه؛ رئیس پلیس راه استان خراسان شمالی گفت : بر اثر برخورد یک دستگاه پژو ۴۰۵ و یک دستگاه ال ۹۰ در ۴۲ کیلومتری محور رباط قره بیل در محور جنگل گلستان در غرب استان خراسان شمالی، هشت نفر کشته شدند.
به گزارش قابوس نامه؛ غلامحسین علی حسین‌زاده رئیس پلیس راه استان خراسان شمالی اظهار داشت: این حادثه رانندگی بر اثر انحراف به چپ ناگهانی یک دستگاه پژو ۴۰۵ صورت گرفت که بر اثر آن با یک دستگاه سواری ال ۹۰ به شدت برخورد کرد.

وی تصریح کرد: طی این سانحه دلخراش هشت نفر از سرنشینان هر دو خودرو که همگی آن‌ها مجهول‌الهویه بودند، به علت شدت جراحات وارده در دم فوت شده‌اند.

به گفته رئیس پلیس راه استان خراسان شمالی، در این سانحه یک نفر از سرنشینان نیز به شدت مجروح شد و بلافاصله به نزدیک‌ترین بیمارستان اعزام شد، اما حال وی نیز وخیم است.

وی، علت این حادثه را بی‌احتیاطی راننده پژو ۴۰۵ به خاطر انحراف به چپ ناگهانی نسبت به سواری ال۹۰ اعلام کرد.

هفته گذشته نیز مدیر کل حمل و نقل و پایانه‌های خراسان شمالی ، حدود نیمی از تصادفات منجر به فوت محورهای خراسان شمالی را مربوط به محور جنگل گلستان عنوان کرده بود.

هم‌ اکنون باند دوم محور بجنورد به جنگل گلستان در دست اجرا بوده که روند اجرای آن رضایت بخش نیست.

مردم و مسئولان استان از این جاده به خاطر بالا بودن ترافیک و کم عرض بودن آن به عنوان جاده مرگ یاد می‌کنند. / پایگاه اطلاع رسانی پلیس

پرینت پرینت

نظر دهید

آدرس ایمیلتان منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده اند.

*

بازگشت به بالا