شماره : 9570
تاریخ : 1400-08-06 05:35
در طی یک بازی جانانه: تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس مغلوب تیم سایپا تهران شد <p>سرمربی تیم شهرداری گنبدکاووس: در این بازی مستحق پیروزی بودیم اما بخاطر چند اشتباه فردی بازی را واگذار کردیم.</p>

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قابوس نامه؛ در طی دومین بازی لیگ برتر والیبال کشور که امروز بعد از ظهر در سالن المپیک گنبدکاووس برگزار شد،تیم والیبال شهرداری گنبد کاووس با نتیجه ۳ بر ۲ این بازی را به تیم سایپا تهران واگذار کرد.

پس از شکست ۳ بر صفر تیم والیبال شهرداری گتبدکاووس مقابل شهداب یزد، این بازی حال و هوای دیگری داشت.

در ابتدای ست اول،تیم سایپا با اختلاف ۶ امتیاز از تیم شهرداری جلو افتاد و با روحیه مناسب به برتری ۲۵ به ۱۳ رسید.

در ست دوم، بازیکنان تیم شهرداری گنبدکاووس با همت و جدیت بیشتری به بازی پرداختند و این ست با برتری ۲۵ بر ۲۳ تیم شهرداری به پایان رسید.

ست سوم اگرچه حساس تر شده بود اما در نهایت تیم شهرداری گنبدکاووس توانست همچون ست قبلی برتری خود را حفظ کند و با امتیاز ۲۵ به ۲۳ از حریف پیشی گرفت.

اما سرنوشت بازی را دو ست پایانی رقم زد و اشتباهات چند بازیکن تیم شهرداری موجب شد،‌ ست چهارم با نتیجه ۲۶ به ۲۴ توسط تیم شهرداری واگذار شود و بازی به ست پنجم رسید و در نهایت این ست با نتیجه ۱۵ به ۱۰ به نفع سایپا تهران به پایان رسید.

اگرچه تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس استحقاق برد در این بازی را داشت اما با واگذار کردن نتیجه در طی دو بازی آغازین پیش بینی می شود روحیه بازیکنان افت کرده باشد و این کار را برای قره داشلی سرمربی تیم شهرداری سخت خواهد کرد.

 

انتهای پیام/