گروه : پیشنهاد ما /

شناسه: 6048

15 بهمن 1396

دیدگاه: 0

ارسال توسط:

پس از تغییر مکان معارفه رئیس اداره ورزش گنبد برگزار شد؛ تودیع و معارفه ای با حاشیۀ سرگردانی مدعوین!

مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس پس از کش و قوس های تغییر مکان به دستور فرماندار، بالاخره در شرایطی نامناسب در سالن جلسات اداره ورزش برگزار شد که این امر موجب سرگردانی و ناراحتی بسیاری از مدعوین بود.

به گزارش قابوس نامه، طبق برنامه ریزی های انجام شده، مراسم تودیع معارفه که قرار بود در سالن دانشگاه آزاد گنبدکاووس برگزار شود بدون اطلاع رسانی به مدعوین تغییر کرد و این مسئله باعث سرگردانی موعوینی شد که در ساعت مقرر در دانشگاه حاضر بودند.

در این میان عده ای برای شرکت در مراسم به مکان جدید یعنی سالن اداره ورزش آمدند اما عدۀ زیادی با ناراحتی مکان را ترک کردند.

دلیل این مسئله به عنوان سوالی از سوی خبرنگارن مطرح شد و در پاسخ به این سوال معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه گنبد از این تغییر بدون برنامه، اظهار بی اطلاعی کرد این درحالی بود که رئیس اداره ورزش شهرستان مدعی است این تغییر مستقیما از سوی فرماندار و به گفته این نهاد با تصمیم شورای تامین بوده است!

qaboosnameh 10

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه گنبدکاووس به خبرنگاران گفت: به گفته شد که جلسه قرار است با حضور همکاران اداره ورزش باشد و وقتی به این مکان رسیدیم با سیل جمعیت مواجه شدیم و با توجه به اینکه اغلب حاضرین از پیشکستوان و ورزشکاران بودند صلاح ندیدیم مانع حضور آنها در سالن شویم و این شرایط نامناسب رقم خورد و عده ای سرپا بودند که اگر می دانستیم مکان بهتری در نظر گرفته می شد.

qaboosnameh 6

فرهاد شیبک در پاسخ به خبرنگاران که طی روزهای گذشته مراسم طی نامه ای رسمی به نهادها و حتی صدا و سیما و خبرنگاران اطلاع رسانی شده بود و همه مطلع بودند گفت: اشکال به بزرگوارانی وارد است که برنامه ریزی کرده اند و به ما تنها ابلاغ شد که مراسم در این مکان است و پاسخ این سوال که چه کسی کنسل کرده است را باید از این دوستان پرسید.

وی همچنین در واکنش به سوال خبرنگار ما که آیا کنسل شدن مکان اولیه از سوی فرماندار انجام شده است؟ اظهار کرد: خیر اینطور نیست و از اداره ورزش مکان به ما ابلاغ شد!

در ادامه رئیس اداره ورزش شهرستان گنبدکاووس با رد ادعای عدم اطلاع فرمانداری از برنامه ریزی های انجام شده گفت: ابتدا هماهنگی برگزاری مراسم تودیع معارفه در دانشگاه آزاد با اداره کل ورزش و جوانان انجام شد و اداره کل نیز با فرماندار گنبد این هماهنگی را انجام دادند و حتی آدرس به اداره کل اعلام شده بود.

ابراهیم غفاری افزود: در ادامه اطلاع رسانی به تمام هیئت های اجرایی جهت شرکت در مراسم تودیع و معارفه در دانشگاه آزاد انجام شد و همه در جریان بودند منتها در عصر روز گذشته با همکاران ما تماس گرفته می شود که نظر شورای تامین این است که جلسه در دانشگاه کنسل شود و سخنرانی نیز انجام نشود!

وی اظهار کرد: واقعیت قضیه این است که از سوی فرماندار این موضوع رخ داده است و من اتتظار داشتم فضا طوری باشد که پس از این مدت خدمت امروز حداقل یک گزارش عملکرد به هیئت ها و مدعوین ارائه دهم.

غفاری تصریح کرد: امروز هم از فرمانداری تماس گرفتند که در فضای مجازی اطلاع رسانی شود که مراسم بجای دانشگاه آزاد در اداره ورزش و جوانان یا فرمانداری انجام می شود  و بنده برای برگزاری مراسم در فرمانداری مخالفت کردم و مکان به اداره ورزش تغییر یافت.

وی با ابراز ناراحتی از مسائل پیش آمده اضافه کرد: امیدوارم در فرصت مناسب فرماندار محترم پاسخگوی این مسئله باشند که چرا اینچنین مسئله ای بوجود آمد و دیدیم که حدود 200 نفر از پیشکسوتان و ورزشکاران را که امروز دعوت شده بودند تا در این مراسم شرکت کنند در فضا نامناسب قرار گرفتند.

qaboosnameh 8

وی از همه مدعوین عذرخواهی کرد و یادآور شد: بنده از طرف خودم عذرخواهی می کنم ولی این قدرت را هم نداشتم که مراسم را در دانشگاه برگزار کنم و حتی شب گذشته نیز با رئیس دانشگاه تماس گرفتم که ایشان نیز گفتند در تماسی از ایشان خواسته شده مراسم را در دانشگاه آزاد کنسل کند.

ابراهیم غفاری از انتصاب سفارشی نیز ابراز گله مندی کرد و گفت: کار ورزش و جوانان کاری تخصصی  است و نمی شود در این بخش با توصیه و سفارش مدیریت کرد و انتظار من نیز تودیع با احترام بود نه اینکه با بدگویی و دخیل کردن درگیری ها و مسائل شخصی در تصمیم برای جابجایی باشد.

گفتنی است این تودیع و معارفه با تمام فراز و نشیب ها و حواشی که داشت بالاخره برگزار شد و محمدعلی رحیمان که حدود 28 سال سابقه خدمت در سمت های مختلف از جمله سرپرست معاونت جوانان گلستان ، سرپرست اداره فنی مهندسی قزوین، رئیس اداره تربیت بدنی گرمسار و بمدت 3 سال رئیس اداره ورزش شاهرود و ریاست گروه توسعه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و  جوانان استان گلستان را در کارنامه خود دارد به جای ابراهیم غفاری معارفه شد، اما یک نکته در اینجا قابل ذکر است.

qaboosnameh 17

قطعا احتمال نقد بر هر مدیری وجود دارد و غفاری به عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان گنبد مستثنا از این امر نبوده و چه بسا در رسانه قابوس نامه بارها به نقد عملکرد وی پرداخته شده است.

اما امروز در این مراسم نوعی بی برنامگی ناشی از تقابلات شخصی کاملا مشهود بود که نتیجۀ آن بی احترامی به مدیر تودیع شده و مهمتر از آن مدعوینی بود که اغلب سهم بسزایی در توسعه و پیشرفت ورزش شهرستان دارند . انتظار می رود فرماندار ویژه گنبد به عنوان رئیس شورای تامین توضیحی شفاف در این رابطه ارائه دهند.

تصاویر مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره ورزش شهرستان گنبد

انتهای پیام/


 

نویسنده :

نظرات
آرشیو