شناسه: 9735

29 دی 1400 07:50

دیدگاه: 0

ارسال توسط:

به مناسبت 29 دی روز غزه؛ به مناسبت 29 دی؛ غزه نماد رسوایی حقوق بشر آمریکایی است
نماینده ولی فقه سپاه گنبدکاووس: امروز هیچ رژیمی به اندازه اسرائیل با بحران موجودیت روبه رو نیست و بی شک این نتیجه شمشیری است که از ید مسلمین بیرون آمده و یک طرفش حماس اهل سنت است و طرف دیگر آن حزب الله شیعی.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قابوس نامه؛ حجت الاسلام و المسلمین رجنی، نماینده ولی فقیه سپاه گنبدکاووس به مناسبت 29 دی ماه روز غزه گفت: غزه فقط یک جغرافیا و یک باریکه ای در فلسطین نیست، غزه نماد و مظهر مقاومت است.

وی ادامه داد: نقش سپهبد شهید سلیمانی در غزه جدید بی بدیل است غزه ای که تا دیروز مظهر مظلومیت بود اما امروز جنگ های 22 روزه،33 روزه  و سیف القدس حماس کاری کرد که اسرائیل از هر زمان دیگری زبون تر باشد.

حجت الاسلام و المسلمین رجنی اظهارداشت: امروز هیچ رژیمی به اندازه اسرائیل با بحران موجودیت روبه رو نیست و این بحران بی شک کار حماس و حزب الله است؛ دو شمشیری که از ید مسلمین بیرون آمدده اند و یک طرفش حماس اهل سنت است و طرف دیگر آن حزب الله شیعه است. این دو تجلی مقاومت اسلامی اند.

وی افزود: دیگر شعار نیل تا فرات خفه شد و دیگر کسی آن را نمی شنود.امروز راهبرد اسرائیل به گنبدآهنین و بتن های به طول چند متر تبدیل شده است.

نماینده ولی فقیه در سپاه گنبدکاووس گفت: غزه نماد رسوایی حقوق بشر آمریکایی است.آمریکایی هایی که به نام حقوق بشر بسیاری از اتفاقات شوم را در مجامع بین المللی رقم می زنند.

وی ادامه داد: الهام بخش بودن مقاومت غزه را نباید نادیده گرفت. مردم غزه امروز برای ما نماد ایستادگی و آیه شریفه "ان الذین قالوا ربنا الله ثم استقاموا" هستند.

حجت السلام و المسلمین رجنی اظهار داشت: امروز در غزه انتفاضه سنگ به انتفاضه موشک تبدیل شده است همین چیزی که امروز دارد معادلات یمن را به هم میزند. این سطح از مقاومت بی شک برای تمام آزادی خواهان عالم الهام بخش است.

وی ادامه داد: اگر خدا اراده کند این سنگ ریزه های ابابیل به موشک های سجیل تبدیل خواهد شد و شد. این قائده خداست که خداوند در کمین مستکبرین عالم است.

نماینده ولی فقیه سپاه گنبدکاووس در پایان گفت: دست خدا در آخر زمان از از آستین مسلمین بیرون می آید و امروز حشد الشعبی، زینبیون، فاطمیون ،قواه الوطنیه ، سپاه و حزب الله دست زمین زننده مستکبرین عالم هستند.

انتهای پیام/

نویسنده :

نظرات
آرشیو